Almaya
Budget Buster
Abu Dhabi, Al Ain, Dubai, Ras Al Khaimah, Sharjah Ajman
5 kg · Within listed dates · Ends (UAE)
Price checked: 2026-09-28. Catalogue source checked: 2026-09-28.
See the printed offer and conditions

browsing · No delivery
These checked prices are from UAE flyers, in AED. Browse local flyers for your country.
UAE · 5 kg · Checked flyer prices
Checked UAE flyer prices for Zeeba Rozana Basmati Rice, 5 kg. Review the exact pack, unit price, branch and expiry before choosing.
Price snapshot: 28 Sep 2026, 05:14 UAE. 1 listing(s) within the checked date window when this page was built.
Only the exact description and pack are grouped here. Separate branches from one chain are separate listings, not extra retailers.
Budget Buster
Abu Dhabi, Al Ain, Dubai, Ras Al Khaimah, Sharjah Ajman
5 kg · Within listed dates · Ends (UAE)
Price checked: 2026-09-28. Catalogue source checked: 2026-09-28.

Different products and packs stay separate; use their unit rates as a guide.
5 kg
AED 29.90
AED 5.98/kg
1 checked listing · UAE
Pack, prices & flyer proof →5 L
AED 36.99
AED 7.40/L
1 checked listing · UAE
Pack, prices & flyer proof →5 L
AED 39.90
AED 7.98/L
1 checked listing · UAE
Pack, prices & flyer proof →1.5 L × 6
AED 4.99
AED 0.55/L
1 checked listing · UAE
Pack, prices & flyer proof →